בר אקטיבי – לחגוג בשיכרון חושים

יין ישמח לבב אנוש היא לא רק מליצה פומפוזית עתיקת יומין אלא חלק מהנאות החיים ומהדרך שלנו להרגיש חופשיים יותר, משוחררים יותר ואמוציונאליים יותר ברגעי שמחה ואושר, בזמנים בהם אנו נדרשים לאנרגיות מיוחדות לשם ריקוד, השתתפות בשמחה ויצירת אירוע מהנה, בלתי נשכח ומלא ברגעים משעשעים, מהנים וחווייתיים.

תפקיד האלכוהל

באירוע שבו האלכוהול משחק תפקיד חשוב ביצירת האפקט הנכון ומשמש לפורקן חיובי וחסר עכבות, בר אקטיבי הוא הפתרון האידיאלי והאולטימטיבי ביותר. כאשר מדובר על בר אקטיבי איכותי המתופעל על ידי ברמנים מקצוענים ומקצועיים בתחומם, הרי שמגוון האפשרויות ועושר הפריטים האלכוהוליים, וגם הלא אלכוהוליים, למי שלא יכול לשתות מפאת גיל, היריון או נהיגה בטוחה, מאפשרים לכל חוגג ולכל חוגגת למצוא את התמהיל הטעים והמתאים ביותר עבורם, לשתות עד דלא ידע וליהנות כמו שצריך מהחתונה של החבר הכי טוב, מהחינה של האחות האהובה ומכל אירוע משפחתי משמעותי שבו חובה לשמוח וחובה לשמח.

למה בר אקטיבי

באמצעות בר אקטיבי איכותי אפשר להקל על החוגגים המעוניינים לרקוד ולהשתולל על הרחבה, אך גם רוצים לשתות ו"לתפוס ראש" על הבר ולספק להם את שני האלמנטים על ידי הבאת הבר אליהם, לרחבת הריקודים, עם מבחנות צבעוניות, עם צ'ייסרים מגניבים ומדליקים ועם מיני הפתעות קטנות וטעימים שלא תשארנה אף רגל על הקרקע ותגרום לכולם לזוז, להתנועע ולרקוד עד כלות הנשימה ועד תום האירוע.

אטרקציה בסגנון בר אקטיבי יכולה, וצריכה, להשתלב במהלך האירוע ובשלל האטרקציות והפעילויות המקבילות ולהיות מעין מעטפת קולינארית המאפשרת תנועה ודינאמיקה חלקות בין שלב אחד של האירוע למשנהו, וככל שהבר עשיר יותר ומפעיליו מנוסים ומקצועיים יותר, כך ההשתלבות פחות גלויה לעין, פחות צעקנית ויותר אפקטיבית עבור כל משתתפי האירוע, בו האלכוהול יזרום כמים, והחוגגים ישמחו כפליים.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *