יום הולדת זה כבר לא מסיבה פשוטה לארגון כמו שהיה עד לפני מספר שנים. פעם היו מתכנסים הילדים המוזמנים בביתו של הילד חוגג יום ההולדת, ההורים או האחים הגדולים היו מארגנים כמה משחקי חברה, תחרויות היתוליות וכמובן טקס של עוגה והרמת הילד וכל ילד היה הולך לביתו עם שקית ממתקים והפתעה שקיבל. כיום כבר מהגילאים הצעירים ההורים מארגנים מסיבות גדולות שגובלות בהפקות ענק על מנת לשמח את הילד ומזמנים לצורך כך מפעילים בנושאים שונים.

ישנם כיוונים רבים של הפעלות של ימי הולדת וכך כל זוג הורים יכול לבחור מה הנושא או הקונספט שעליו יתבסס יום ההולדת ותתססנה המסיבה וההפעלה עצמה. הורים רבים יוצאים מתוך נקודת הנחה שאין הם יכולים להפעיל באופן עצמאי את הילדים וכלל לא מנסים אלא מעדיפים לשלם סכומי כסף, לעיתים גבוהים מאד, על מנת להזמין מפעיל שיעשה זאת עבורם והם ידאגו לכל שאר הפרטים – כיבוד לילדים ולהורים שמגיעים, הפתעות לחלוקה בסיום יום ההולדת, מקום שבו יונחו המתנות ועוד.

מפעילים ליום הולדת

ישנם קוסמים רבים אשר מתאימים את הקסמים לגיל הממוצע של הילדים המשתתפים ביום ההולדת, ישנם ליצנים שכל מהות הגעתם היא להצחיק את הילדים באמצעות הצגה או המחשה של סיפור, ישנם מפעילים אשר מראים הצגה בתיאטרון בובות או הצגה של איש אחד וישנם מפעילים רבים שיש להם כמה נושאים שההורים של ילד יום ההולדת יכולים לבחור מתוכם – יום הולדת בנושא גיבורי על (ספיידרמן, באטמן, סופר מן ועוד), נסיכות ואבירים, פיראטים ושודדי ים, או נושאים שמתאימים יותר לימי הולדת של בנות – תצוגת אופנה, נסיכות ועוד. בנוסף למגוון ההפעלות הקיימות – יש גם כמובן הפעלת מתקנים מתנפחים שמאז ומתמיד הייתה הפעלה פופולארית בכל אירוע.

המפעילים לוקחים על עצמם את המשימה של הפעלת הילדים ושמירה על כך שהילדים יישארו מרותקים ולא ייאבדו סבלנות, על מנת שלא יתחילו להסתובב או להרגיש משועממים. ההפעלה בדרך אורכת כשעתיים ובסיומה יחלקו ההורים את עוגת יום ההולדת ולקראת לכתם של הילדים הביתה יחלק להם הילד החוגג שקית עם ממתקים והפתעות וכך יוודא שכל הילדים הולכים במצב רוח טוב ומרוצים.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *